همه دسته بندی ها
EN
خط تلفن اطلاعاتی:

0086 18858786298

اخبار شرکت

تو اینجایی : صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

اخبار

نکاتی در مورد استفاده از دستگاه های کاغذ دوار دوار با دقت بالا

زمان: 2021-11-19 بازدید : 11

دستگاه برش دوار دوار با دقت بالا بخشی از ماشین آلات پردازش کارتن است. دستگاه برش متقاطع در خط تولید مقوای راه راه، ماشین آلات و تجهیزاتی است که توسط کادر برای برش مقوای تمام شده استفاده می شود. عملکرد فنی آن و وضعیت تنظیم تجهیزات به طور مستقیم بر دقت اندازه برش مقوای تمام شده، پارگی خط برجسته و ظاهر صاف و زیبای برش تأثیر می گذارد.

1

طبقه بندی دستگاه ورق رول کاغذ دوار با دقت بالا.
برش متقاطع دوار با دقت بالا یکی از مهم ترین دستگاه های فردی در خط تولید تخته موجدار است. ماشین‌های برش متقاطع به دلیل روش‌های مختلف کنترل انتقال به ماشین‌های برش مکانیکی و ماشین‌های برش متقاطع با کنترل کامپیوتری تقسیم می‌شوند. دستگاه برش متقاطع کنترل شده توسط کامپیوتر توسط یک کامپیوتر کنترل صنعتی کنترل می شود که عملکرد محور چاقو را برای برش مقوا با توجه به طول تنظیم شده و انتقال دقیق قسمت مکانیکی کنترل می کند که می تواند خطای برش را کنترل کند. در ± 1 میلی متر ماشین های برش متقاطع با کنترل کامپیوتری شامل ماشین های برش متقاطع چاقوی مارپیچی و ماشین های برش متقاطع چاقوی مستقیم می باشد. برش صلیب چاقوی مارپیچ برای برش مقوای ضخیم با سرعت بالا مناسب تر است و کاغذ به نرمی بریده می شود و عمر تیغه آن طولانی است.

2

برنامه های کاربردی دستگاه ورق رول کاغذ دوار با دقت بالا.
برش متقاطع دوار با دقت بالا برای برش طولی و عرضی انواع کاغذ مناسب است. مانند مقوای طلا و نقره، کاغذ رنگین کمان ساده، کاغذ لیزر لیزری ضد تقلب، کاغذ وایت برد و انواع کاغذهای نازک. به طور گسترده برای برش افقی یا عمودی علائم تجاری، برچسب سیگار، تقویم، جعبه شراب، پوکر و کامپوزیت های چاپ کاغذ و پلاستیک استفاده می شود.

3

اقدامات احتیاطی دستگاه ورق رول کاغذ دوار دوار با دقت بالا مانند سه نکته زیر.
1. کار خوب تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری.
اول، تعمیر و نگهداری روزانه باید در محل باشد، اصل این است که روانکاری، تمیز کردن، تمیز کردن (بدون گرد و غبار، بدون زباله) در محل برای اطمینان از اینکه قطعات کشویی تجهیزات در شرایط خوبی هستند.
ثانیا، کار تعمیر و نگهداری با بازرسی های منظم و نامنظم از قطعات در حال چرخش (به ویژه نظارت بر زمان واقعی قطعات فرسوده) انجام می شود. تنظیمات منظم و تعویض های منظم انجام می شود و سوابق دقیق برای افزایش عمر تجهیزات نگهداری می شود. قطعات الکتریکی باید به طور مرتب تمیز و بازرسی شوند تا مشکلات پنهان به موقع برطرف شود.
2. از چاقوهای برش با کیفیت بالا و چاقوهای برش متقاطع استفاده کنید.
3. بهبود کیفیت فنی و سطح اپراتور، برای بخش کنترل از عملیات برای انجام یک فرد مسئول، بدون اجازه هیچ کس نمی تواند به خودی خود عمل کند.