همه دسته بندی ها
EN
خط تلفن اطلاعاتی:

0086 18858786298

اخبار شرکت

تو اینجایی : صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

اخبار

دستگاه ورق کاغذ مدل CHM-SGT برای برش رول های کاغذی با پوشش سیلیکونی

زمان: 2022-01-07 بازدید : 2

امروز من دستگاه برش وب چاقوی دو چرخشی CHM-SGT1700 را با دقت بالا از CHM Machinery به اشتراک خواهم گذاشت. این تجهیزات فناوری پیشرفته را ادغام می کند. علاوه بر پایداری، نداشتن پرز کاغذ، کاهش تلفات و غیره، کاغذ روکش دار بریده می شود از نظر کارایی نیز بسیار خوب است! همچنین می تواند مدل چهار تولیدی یک باز را با سرعت بالا، بهره وری بالا و کیفیت بالا برآورده کند!
در این ویدیو، ما چاقوهای برش MAXCESS را برای مشتریان سفارشی می کنیم، اجازه دهید با هم وارد سایت تولید شویم!

کاغذ پوشش داده شده یک ماده کامپوزیتی است که ذرات پلاستیک روی سطح کاغذ را از طریق دستگاه ریخته گری می پوشاند. ویژگی اصلی این است که ماده کامپوزیت می تواند ضد روغن، ضد آب (نسبتا) باشد و می تواند گرما آب بندی شود. کاغذ کرافت سفید تک براق دارای وزن پایه 30 الی 60 گرم می باشد که مطابق با الزامات بسته بندی مواد غذایی بوده و برای استفاده از کاغذ کف پوش کاغذی مناسب می باشد. قسمت جلویی (سمت براق) برای چاپ اطلاعات برند مشتری استفاده می شود و قسمت پشتی آن روکش شده است. پس از چاپ و پوشش، عمدتاً برای بسته بندی مواد غذایی، کیسه های کاغذی مواد غذایی، کاغذ کوسن غذا، مانند کاغذ همبرگر، کیسه کاغذ خمیر سرخ شده، کیسه کاغذ غذای سرخ شده، کاغذ کوسن و غیره استفاده می شود.

دستگاه برش دو چاقوی CHM Machinery در بازارهای داخلی و خارج از کشور به خوبی به فروش می رسد. این اولین انتخاب محبوب برای چاپخانه ها، شرکت های کاغذ و کاغذ در جهان است. با عملکرد عالی و خدمات حرفه ای اعتماد و ستایش مشتریان را جلب کرده است! می خواهید در اسرع وقت خرید کنید! برای جزئیات، لطفاً با مدیر فروش منطقه ای ما مشورت کنید.

انباشته شدن خودکارسیستم موقعیت Maxcessورق های کاغذی با پوشش سیلیکونی
انباشته شدن خودکارسیستم موقعیت Maxcess
ورق های کاغذی با پوشش سیلیکونی